39 YILIN TECRÜBESİYLE...

31 Mar

A6 KAMÇI & ASKI KOLLU

(0 votes)

A6 Operator Sistemi ergonomik, etkili bir modern dental operatör sistemidir. Hibrit kaldırma sistemiyle birlikte, güçlü hidrolik ve elektromekanik motoru sayesinde hassas ve senkronize bir şekilde hasta koltuğunu hızlı olarak en iyi pozisyona getirebilir. Ayrıca şekilli ve ince yaslanma (sırtlık) yeri sayesinde hekim en uygun pozisyonları alabilme yeteneğine sahip olur.

  1. Koltuğun en düşük pozisyonu 380 mm ve sessiz motora sahiptir.
  2. Çift 180° dönebilen kollar, kuspidor ve tepsi (tabla) ünitelerinin doktor ve asistan için uygun yerleştirilmesini sağlar.
  3. Çalışma lambası, programlanabilen pozisyonları seçtiğinizde otomatik olarak açılır ve touchpad’inde (dokunmatik yüzeyde) Return (R) tuşuna bastığınızda otomatik olarak kapanır.
  4. Bardak doldurucu ve cuspidor (tükürük kasesi) uygun bir şekilde yerleştirilmiştir. Üstün parlaklık (ışık) sağlayan yeni dizayn reflektör mevcuttur.
  5. İnce sırt dayama bölümü diş hekimi için en uygun alanı ve hastaya yakın konumu sağlayacak erişimi sağlar.
  6. Çeşitli döşeme renklerine sahiptir.
  7. Diş hekiminin işini daha verimli hale getiren 2 programlanabilir koltuk konum ayarı, koltuk sırtlıklarını ve koltuk hareketlerini senkronize ederek en konforlu hasta oturma yerini sağlar.
Read 3781 times Last modified on Cuma, 17 Aralık 2021 20:12
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla eos et accusam pariatur.

Website: www.bdthemes.com

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

En güncel bilgi ve kampanyalardan haberdar olmak için lütfen bültenimize kayıt olun.

Spam mail kontrolü mevcuttur.

 
X

Right Click

No right click