Quicksleeper ile Anestezi

Yazdır PDF

DENTAL HI TEC

Quicksleeper transkortikal anestezide, tedavinin ilk müdahale aşamasında en iyi koşulları sağlamak üzere tasarlanmıştır.Hasta memnuniyeti bir numaralı kriterimizdir.

El ünitesi hatasız ve rahat çalışma için tasarlanmıştır... Acısız bir anestezi yapmanızı sağlar. El ünitesinin ergonomik dizaynı sayesinde tutma alanı iğneye mümkün olan en yakın noktadandır. Böylece anestezlerinizde maximum doğruluk için basınç uygulama noktaları kullanılır. Enjeksiyonun miktarı el ünitesinin gövde kısmından görülebilmektedir. Kontrol pedalla yapılır. Ayakla kontrol acısız bir çalışma için gerekli bir elementtir. Bu sistemle manuel kontrole gerek kalmaz.

ENJEKSİYONUN KONTROLÜ....

Quicksleeper' da enjeksiyon hızı için 2 adet program bulunmaktadır. Böylece tüm klinik çalışmalarınızda hızı rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.' LOW' modu daha hassas vakalarda , örneğin frenum yahut çocuk hastalardakullanılır. Low modu ile enjeksiyonu acıya neden olmadan kolayca kontrol edebilirsiniz. P.A.R SİSTEMİ..... Zor enjeksiyonlar için özel PAR ( Permanent Analysis of Resistance ) sistemi bulunmaktadır. Bu sistem enjeksiyonun direncine göre adapte olabilmektedir. Kartuş kırılması yaşamazsınız.Masküler güç sarf etmenize gerek kalmaz. Anestetik akıntı olmadan, rahatlıkla ve güven içinde çalışmanızı sürdürebilirsiniz.

El ünitesi ağırlığı : 240 gr

El ünitesi ebatları :226 mm -16 /26

Kontrol ünitesi ebatları :177x172x42 mm

Daha Detaylı bilgi için lütfen 0242.247 76 16 no lu numaradan ya da Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresinden ulaşabilirsiniz.

 

casus telefon
casus teleon
casus telefon